Poziv na testiranje

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

KLASA:112-01/20-01/01

URBROJ:2193-05-01-20-07

Vrbovsko, 22. siječnja 2020.

POZIV NA TESTIRANJE

TESTIRANJE KANDIDATA u postupku natječaja  za radno mjesto domara-ložača-vozača,  na neodređeno puno radno vrijeme 40 sati tjedno, koji je objavljen dana 8. siječnja 2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko održat će dana 31. siječnja 2020. godine, s početkom u 12,00 sati, u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko, u uredu ravnatelja.

• 12,00 sati -  Dolazak i utvrđivanje identiteta i popisa kandidata
  • 12,15 sati -  Usmeno testiranje

Na testiranje se pozivaju slijedeći kandidati:

Redni broj

Prezime i ime kandidata

1.

Popadić Aleksandar

2.

Simčić Zlatko

3.

Pupić Vilim

Ako kandidat   ne pristupi testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

PRAVILA TESTIRANJA:

Provjera kandidata obavit će se usmenim testiranjem.

Kandidat je dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije testiranja identitet kandidata.

Testiranju ne može pristupiti kandidat koji ne može dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

Usmeno testiranje provodi se na način da svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do tri pitanja iz područja djelokruga rada domara-ložača-vozača koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 0-5 bodova i na kraju zbrajaju.

Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima testiranja bit će udaljen s testiranja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocijeniti.

Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

objavio: Nensi Marijanović   datum: 24. 1. 2020.

« Veljača 2020 »

Schulfeier Sprachmagie
24.05.2019. 20:13
Schulfeier Sprachmagie
Am Freitag, den 24. Mai 2019, an der Grundschule  Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko fand die Schulfeier Sprachmagie/Jezična čarolija statt, die die Deutschlehrerin Nusreta Murtic organisiert hat. Dort haben die Schüler das präsentiert, was sie das ganze Schuljahr im Deutsch-Englisch-, Russisch- und Slowenischunterricht gelernt und geübt haben.  Der Zweck der Veranstaltung war,die Fremdsprachenkenntnisse zu entwickeln und bestehende  zu vertiefen .

21.04.2019. 08:12
Frohe Ostern!
Viele bunte Ostereier, eine bunte Osterfeier, dies und viele andres, mehr wünsch ich euch, von Herzen sehr. Frohe Ostern

20.03.2019. 19:35
Projekttag an der Grundschule in Severin na Kupi
Am 19. März 2019 haben wir im Rahmen der Veranstaltung: Projekttag-der Fluss Kulpa , eine Skype Konferenz nach Slowenien realisiert.  Die Schüler haben etwas über sich  in vier Sprachen  (Kroatisch, Englisch, Deutsch und Slowenisch) gesagt und Lieder vom Fluss Kulpa geschrieben und präsentiert. Es hat uns viel Spaß gemacht! Wir bedanken uns bei unserer Parterschule -Grundschule Vinica, Slowenien für ihr Engagement! Danke!