Promocija crtanoga filma Sky fliers učenika 8.razreda PŠ Nikole Tesle, Moravice

U srijedu, 26. lipnja 2019. u 15 sati u holu nama susjedne srednje Željezničko tehničke škole promoviran je crtani film učenika osmoga razreda Područne škole Nikole Tesle iz Moravica pod nazivom Sky fliers. Crtić su predstavili sami učenici osmoga razreda (David Ćelam, Ivan Dokmanović, Ema Konjević, Ema Lešnjaković, Luka Majetić, Stefan Nikšić, Teodor Ninković, Sretan Vučinić, Filip Šterle i Damian Vučković te učiteljica Informatike Anamarija Diklić i Engleskoga jezika Davorka Nekić. Uz crtani film, predstavljeno je i tiskano izdanje dvjezičnoga scenarija po kojem je snimljen crtani film kao i prigodni bedževi s naslovnicom spomenutoga scenarija. Gosti promocije mogli su se i osladiti prigodnim mini čokoladama čiji je omot krasila naslovnica scenarija kao i naziv crtanoga filma te mjesto i godina izdanja.

Scenarij je, kao i bedževe moguće nabaviti u PŠ Nikole Tesle u Moravicama, a ukoliko ste zainteresirani, crtani film možete pogledati na ovome linku:https://youtu.be/GTpUL_wbvBs

Ugodno gledanje! Nadam se da ćete i vi zavoljeti Đuru, Lucu i ostatak ekipe!

objavio: Davorka Nekić   datum: 28. 6. 2019.

« Veljača 2020 »

Schulfeier Sprachmagie
24.05.2019. 20:13
Schulfeier Sprachmagie
Am Freitag, den 24. Mai 2019, an der Grundschule  Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko fand die Schulfeier Sprachmagie/Jezična čarolija statt, die die Deutschlehrerin Nusreta Murtic organisiert hat. Dort haben die Schüler das präsentiert, was sie das ganze Schuljahr im Deutsch-Englisch-, Russisch- und Slowenischunterricht gelernt und geübt haben.  Der Zweck der Veranstaltung war,die Fremdsprachenkenntnisse zu entwickeln und bestehende  zu vertiefen .

21.04.2019. 08:12
Frohe Ostern!
Viele bunte Ostereier, eine bunte Osterfeier, dies und viele andres, mehr wünsch ich euch, von Herzen sehr. Frohe Ostern

20.03.2019. 19:35
Projekttag an der Grundschule in Severin na Kupi
Am 19. März 2019 haben wir im Rahmen der Veranstaltung: Projekttag-der Fluss Kulpa , eine Skype Konferenz nach Slowenien realisiert.  Die Schüler haben etwas über sich  in vier Sprachen  (Kroatisch, Englisch, Deutsch und Slowenisch) gesagt und Lieder vom Fluss Kulpa geschrieben und präsentiert. Es hat uns viel Spaß gemacht! Wir bedanken uns bei unserer Parterschule -Grundschule Vinica, Slowenien für ihr Engagement! Danke!