Učenička zadruga

Ove godine u učeničkoj zadruzi "Kamačnik" sudjeluju slijedeće sekcije:

Kreativna skupina (Vrbovsko) - voditeljice su Božica Novaković i Nikolina Kosanović

Fotosekcija - voditeljica je Valentina Vukadinović

Vezilje "Pahuljice" (Moravice) - voditeljica je Milena Vidas

Poljoprivredna sekcija (Severin na Kupi) - voditeljica je Vesna Kratofil i Jasmina Krakar

Mladi čuvari baštine - u Vrbovskom je voditeljica Jadranka Maravić, u školi Jablan je voditeljica Radmila Hodinj, u školi Moravice je voditeljica Marijana Grgurić i u školi Severin na Kupi je voditeljica Marijana Simčić

Voditeljica zadruge: Valentina Vukadinović

Mladi čuvari baštine

Vezilje "Pahuljice"

Kreativna skupina

Poljoprivredna sekcija

Fotosekcija

Izvještaj na kraju 2014. godine Vijest ima dokument u privitku

Završetak 2014.g. za učeničku zadrugu "Kamačnik" OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko bio je u znaku obilježavanja 10 godina kontinuiranog rada. Zadrugarstvo u školi Vrbovsko bilježi dugu tradiciju, od davne 1956. godine s prekidima u pojedinim razdobljima. Obnovili smo rad zadruge školske godine 2004./2005. i od tada uspješno djelujemo.

Uz uobičajene nastupe na županijskim smotrama učeničkih zadruga Primorsko-goranske županije te sudjelovanja na svim organiziranim zbivanjima na lokalnoj razini, obilježili smo 10 godina nastupanja na tradicionalnoj Bundevijadi.Tom smo prigodom izdali knjižicu recepata tradicijskih starih jela severinskog kraja "Naj se nigdar ne pozabi" koja se može kupiti u zadruzi, a možete je i prelistati u prilogu.

Povodom božićnih i novogodišnjih blagdana imali smo već uobičajenu prodaju čestitki, a u 12. mj. prigodno smo darivali Karitas župe Vrbovsko.

Izdali smo i kalendar za 2015. godinu kojeg također možete vidjeti u prilogu.

U prilogu se nalazi i jedna knjižica recepata koju smo ranije izdali "Slatko i slano iz bakine kuhinje". Uživajte u čitanju i isprobavanju!

Voditeljica zadruge: Ivanka Kratofil

:: opširnije ::

objavio: Barbara Turk Čop  datum: 18. 2. 2015. 11:17
» Arhiva naših vijesti

« Prosinac 2017 »

29.08.2017. 10:59
Zum Schulstart alles Gute
WIR WÜNSCHEN ALLEN SCHÜLERN EINEN GUTEN START INS NEUE SCHULJAHR!    Dragi učenici! Bliži se povratak u školske klupe. Nadam se da ste  uživali i zabavili! Pred vama je vrijeme  stjecanja novih znanja i vještina, ali i vrijeme druženja, novih prijateljstava . U školskoj godini 2017./2018. želim vam prije svega puno novih spoznaja, znanja  i vještina.  Budite veseli,znatiželjni i puni pitanja!!

Školi  dodijeljena  Oznaka kvalitete za rad na dva  eTwinning  projekta  Nacionalna oznaka kvalitete   za projekte na njemačkom jeziku Im Spielgel der Sprachen : Meine Schule ist cool