Učenici 2. i 3. razreda matične škole te 4. razred iz Fužina su od 27. do 29. svibnja bili u Školi u prirodi na otoku Krku u organizaciji TA „Saša Klek“ iz Ogulina. Putovanje je započelo u ranim jutarnjim satima. Najprije smo posjetili spilju Biserujku, a nakon toga je slijedio posjet Omišlju i Vrbniku. Najuža ulica na svijetu (Klančić) u Vrbniku je zainteresirala učenike te su lokalnom vodiču postavili niz pitanja. Slijedio je smještaj u hotel Dražica. Prekrasan bazen je oduševio učenike kao i vježbalište u blizini. Naredna dva dan posjetili smo Punat, otočić Košljun, Jurandvor, Bašku i grad Krk. U Baškoj smo posjetili akvarijum kao i u gradu Krku. Na kraju našeg putovanja posjetili smo zračnu luku te je detaljno razgledali i na kraju vidjeli najnoviji helikopter za hitne slučajeve. Učenici su upoznali mnoge znamenitosti navedenih mjesta i gradova, uočili stil gradnje primorskih kuća, izgled primorskih uličica te biljni svijet koji je karakterističan za primorski dio. Lijepo i toplo vrijeme nam je omogućilo kupanje i uživanje u igrama na otvorenom ali nisu izostale niti nastavne aktivnosti. Hotelski smještaj je bio odličan kao i ponuda raznovrsne i kvalitetne hrane koju su učenici mogli samostalno birati. Zahvaljujemo osoblju hotela Dražica Krk na ljubaznosti i uslužnosti, pratiteljici putovanja Sari na veseloj atmosferi te TA „Saša Klek“ na izvrsnoj organizaciji. Foto-galerija govori najviše pa uživajte i vi kao što smo i mi uživali.